Mynet Nereye?

Muhtemelen Türkiye’nin en fazla erişilen portallarından bir tanesi Mynet. Yayın hayatına başladığı günlerden bu yana üyesi oldum. E-posta hizmetlerinden yararlandım. Alan adı ve web alanı satın aldım.

Son bir yıldır iyice çığrından çıktı Mynet. Belki portal olarak büyüdü, üyelerine farklı hizmetler sunmaya başladı ancak alenen sapıttı. Ülkemin bir çok web portalında olduğu gibi erotik resimler, magazinel haberler, porno sayılabilecek videolar v.s. Çok klasik bir söylem olacak ama hiç mi düşünmediler yöneticileri, günde kaç çocuk girer bu siteye? Bu görüntülerden nasıl etkilenirler diye? Demek düşünmediler ya da düşündüler ancak fazla hit eşittir reklam kaygısı buna sürükledi onları.

Bugün karşılaştığım manzara “yok artık” dedirtti. Bölücü başı hakkında bir haber ve ona yapılan bir yorum. Yahu kardeşim hiç mi denetlenmez bu yorumlar? Buyrun, aşağıdaki resmi tıklayın ve okuyun yapılan yorumu.

“Mynet Nereye?” üzerine bir yorum

  1. Ben bu haberi atlamışım nasıl bilmiyorum ama muhtemelen bu şerefsiz daha fazla reyting almasın diyedir. Eline sağlık 🙂 Doğru söze ne denir??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir