Mustafa Filmine Dair Turkcell'in Basın Açıklaması

Aşağıdaki metin, Mustafa Filmine Dair Turkcell’in Basın Açıklamasıdır. Dün yazdıklarımdan sonra bunu yayınlamayı uygun gördüm.

Değerli Basın Mensubu,

Bazı yayın organlarında Turkcell’in Mustafa filmine sponsor olmamasıyla ilgili çıkan haberler gerçeği yansıtmamakta ve kamuoyunu yanlış yönlendirmektedir.

Ülkemizin kurtarıcısı, Cumhuriyetimizin kurucusu, dünya tarihinin en önemli liderlerinden Ulu Önder Atatürk’ü, hem yurt içinde hem de yurt dışında tanıtacak projeler bizi heyecanlandırdığından, Mustafa filminin sponsorluk önerisini değerlendirdik.
Çalışmalarına saygı duyduğumuz proje yapımcısıyla yaptığımız ön görüşmelerde, filmin beklentimiz yönünde Atatürk’ün liderliğini, dehasını ve kahramanlığını dünyaya tanıtmaktan çok, Atatürk’ün özel hayatına odaklanan bir film olduğunu görünce projede yer almayı tercih etmedik. Gelecekte de, Ulu Önder Atatürk’ü dünyaya tanıtacak ve tarihin en önemli liderlerinden birisi olduğunu vurgulayacak projeleri desteklemekten gurur duyacağız.
Kalbi Türkiye’ye hizmet için atan Turkcell ailesi olarak ülkemiz için çalışmaya devam edeceğiz.

Saygılarımızla
Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

“Mustafa Filmine Dair Turkcell'in Basın Açıklaması” üzerine 2 yorum

  1. O zaman o kadar Atatürkçü bir markaysanız film için ayırdığınız 350 euro yu iki ile çarpıp 700 euro olarak götürün mehmetçik vakfına bağışlayın bizde inanalım o zaman gerçekten ne olduğunuza. Yoksa numarasını değiştirecek çok insan var buna inanın. 9 Kasımı bekleyinde görün. Zamanında müzik kanallarının altından geçen yazılardada Pkk propagandası yapıyorlardı ve uyarılardan sonra turkcell farkına varabildi ve yazıları durdurdu. Yapmadığınız şey değil bunlar. Para için herşeyi yaparsınız buna inanırım.

  2. hattını değiştircekk çok insan var bunlardan bir kaçı da biziz! müşterilerinizin bazı kesimlerinin tepkisini çekmek istemezken bizim tepkimizi çektiniz.bu durumda basın açıklaması yapana kdr mehmetçiğe bağış yapmaya davet ediyoruz sizi böyle konuşmakla olmuyo.bu bir vatan borcu haline geldi sayın turkkcell!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir