Haydi Biyologlar

Az evvel Türkiye Biyologlar Derneği Ankara Şubesi Başkanı Prof. Dr. Nuri Yiğit’ten şöyle bir e-posta geldi. Metinde bahsedilen kanun teklifini aşağıda vereceğim bağlantı vasıtasıyla indirebilirsiniz. Haydi biyologlar, zaman çalışma zamanı.

Değerli Biyologlar,
1) Ank. Şb. Yönetimi olarak geçen salı Çevre ve Orman Bakanlığı müsteşarı ile görüşme yaparak Biyologların talepleri kendisine iletilmiş ve hazırladığımız dosya sunulmuştur. Görüşmede bakan müsteşarı konunun T.B.M.M. Başkanı ve bakan tarafından bilindiğini ve yakinen takip edildiğini bizlere bildirmiştir. Ayrıca gerek ek ödeme tablosundaki eşitsizliğin giderilmesinde gerekse Teknik hizmetler sınıfına geçilmesinde Bakanlığın çok net bir şekilde desteğinin olduğu tarafımıza söylenmiştir. Bu doğrultuda hazırladığımız kanun teklifi milletvekillerine de sunularak gerekli tanıtım çalışması yapılacak ve teklifin meclisten geçmesine çalışılacaktır.
2) Bu noktada sizlerin katkısı hazırladığımız kanun teklifini tanıdığınız milletvekillerine ulaştırmak olmalıdır (ekte kanun tasarısını bulacaksınız), propaganda çalışmalarımıza destek veriniz ve kanun teklifimizi duyurunuz.

Kanun teklifi için lütfen tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir