Hasan Sipahioğlu AKP'de

Hasan Sipahioğlu

Hasan Sipahioğlu AKP’de

Benim AK Parti’ye transferimin tek nedeni, Sayın Başbakanımızın Alanya’nın sorunlarına gösterdiği yakınlıktır. Dün olduğu gibi bugün de böyle bir birliktelik, kendi şahsımın talepleri için değildir. Bu transfer, önümüzdeki milletvekilliği seçimi için de değildir. Transferimin tek sebebi, iktidarın nimetlerini Alanya’mız için kullanmaktır (kaynak).

Bu sözleri bir hukukçunun sarfetmesi ne kadar acı. Ey benim güzel Alanyam! Kime emanetmişsin meğer sen? Teşekkürler sayın Sipahioğlu! Hani çocukluğumuzda adam atacağından meçhule yolladığımız taşlar emsali heba ettiğiniz için umutlarımızı, güvenimizi.

“Hasan Sipahioğlu AKP'de” üzerine bir yorum

  1. Sayın Hasan SİPAHİOĞLU; sayın başbakanımız Alanya nın sorunlarına gösterdiği ilgiden dolayı ve dünün kavga ve gürültüden bıktığını kavga dönemlerinin kapandığını kardeşlik bağları içerisinde sevgi dolu günlere geçildiğinden dolayı duygulandım bundan dolayı akp ye transfer olduğunu zu bağsetmektesiniz.
    Sayın başkanımız Bir başbakan t.c nin her köşesi ile sorumludur.Eğer belli bölgelere hizmet için ilgileniyorsa Türkiyenin vay haline elbette burası turizm bölgesi ama bir başbakanın alanya ile yakın ilgileniyor diye parti değiştiriyorsan sizinde vay halinize dünün kavga gürültüsünden bıktık diyorsunuz doğru ama şimdiki halimizden memnunmuyuz kavgasız gürültüsüz kendi ayakları üzerinde yarınlara güvenle bakabilen hangi kurumlarımız kaldıki.
    Sayın başkanım ,siz bizim için bir tescilli bir sipahioğlu ekol dunuz
    ama çok yıkıldık çok bu olmamalıydı başkanım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir