Blogger Kapatıldı

Blogger Kapatıldı

Sıra Blogger a gelmiş olmalı. O da kapatıldı. Bu bir terördür, komedidir! Dünya’ya rezil oluyoruz. Şu an blogger.com adresine girmek isteyenler, karşılarında mahkeme kararı ile engellendiği mesajını görüyor.

“Blogger Kapatıldı” üzerine 2 yorum

  1. yazıklar olsun böyle ülkeye bunlar kendilerini ne sanıyo 3 5 kişi canı sıkılınca kapatalım dio bu nasıl zihniyet ya yakında interneti kökten keser bu medeniyetsizler !!!

  2. Türkiyede ve Dünyada milyonlarca kullanıcısı bulunan Blogger.com (blogspot.com) sitesi Binlerce kişinin hergün faydalandığı bir sistem olması dışında yüzlerce Türk Webmaster’ınında gelir kaynağı durumundadır. Milyonlarca kişinin ziyaret ettiği ve kullandığı bir sistemin incelenmesi elbette kolay değildir.Blogger üzerinde yasadışı içerik barındıran sitelerin bulunmasıda onmilyonlarca sitenin arasında normaldir.

    İnsanlar Blogger’ı seviyor, Dünyanın hiçbir yerinde eşi benzeri görülmemiş bir uygulama ile Milyonlarca kullanıcısı bulunan bir site kapanmıştır. Lütfen Bu Rezalet’i daha fazla sürdürmeyin!

    Sizde Bu rezaletin son bulmasını istiyorsanız “Blogger Açılsın” İmza kampanyamıza katılın! Yeterli görülen İmza Sayısı Toplandığında İmzalarınız Adalet Bakan’lığına Dilekçe haline gönderilecektir.
    http://www.bloggeracilsin.com – İmzala Tepkini Göster!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir